Generic selectors
کاملا مشابه کلمه
جستجو در عناوین
جستجو در محتوا
جستجو در مقالات
جستجو در صفحات
محصولات
واریته های محصول
گیاه شناسی
فایلهای آموزشی

دریافت کد رهگیری پستی

کاربر محترم:

شما میتوانید 48 ساعت (روز کاری) پس از ثبت سفارش با وارد نمودن شماره سفارش، شماره موبایل و یا ایمیل خود در کادر مربوطه، کد پیگیری پستی سفارشتان را دریافت نمایید.

سپس کد دریافت شده را در سایت اداره پست وارد نموده و از وضعیت مرسوله باخبر شوید.

سامانه پیگیری بسته های پستی: https://newtracking.post.ir

همچنین کد پیگیری تمامی بسته های ارسالی، روزانه در کانال تلگرام fardinkesht_rahgiri@ قرار میگیرد که از این طریق نیز می توانید کد مرسوله تان را دریافت نمایید.

توجه: در صورتی که پس از گذشت 48 ساعت (روز کاری) هنوز کد رهگیری پستی را دریافت نکردید، با ارسال پیام در واتس اپ یا تلگرام به شماره مهندس غلامی (09172020425) درخواست خود را مطرح نمایید. لطفا از تماس تلفنی یا ارسال پیام صوتی خودداری فرمایید.

لازم به یادآوریست، پس از تحویل بسته شما به اداره پست، مسئولیت پیگیری مرسوله تا زمان رسیدن به آدرستان، با شماست و از عهده مجموعه فردین کشت خارج می باشد.

نکته بسیار مهم: کلیه سفارشات پستی، پس از 24 ساعت توسط مجموعه فردین کشت بسته بندی و تحویل دفتر پستی میگردد. اما به دلیل شیوع کرونا و محدودیت های وضع شده، مبادلات پستی به کندی و با تاخیر صورت میگیرد که رسیدگی به این امر از عهده شرکت فردین کشت خارج است. لذا هر گونه تاخیر در رسیدن مرسوله، مستقیماً بر عهده اداره پست است.

چنانچه نهال و نشا خریداری نموده اید حداقل ده روز اداری طول میکشد که سفارش شما ارسال شود. ضمن ارسال پیامک جهت اطلاع رسانی ارسال، میتوانید عکس بارنامه خود را در کانال تگرامی fardinkesht_rahgiri@ نیز مشاهده فرمایید.

علاقه مندی ها 0