راهنمای دریافت کد رهگیری پستی

کاربر محترم:

کلیه سفارشات فردین کشت نهایتا پس از 48 الی 72 ساعت روز کاری تحویل اداره پست شده و به محض دریافت لیست ارسالیها، کد رهگیری بسته‌ها در این قسمت ثبت شده و با وارد نمودن شماره موبایل یا شماره سفارش و یا ایمیل قابل دریافت می باشد.

پس از دریافت کد رهگیری 24 رقمی، جهت مشاهده وضعیت دقیق بسته، را در سایت اداره پست وارد نموده و از وضعیت مرسوله باخبر شوید.

توجه: در صورتی که پس از گذشت 48 الی 72 ساعت (روز کاری) هنوز کد رهگیری بسته را دریافت نکردید، با ارسال پیام در واتس اپ، تلگرام یا ایتا به بخش پشتیبانی درخواست خود را مطرح نمایید.

پشتیبانی ارسال بذر: مهندس ابوالقاسمی 09172020425 (فقط پیام) تلگرامایتاواتس اپ
پشتیبانی ارسال نهال: مهندس کریمی 09172020725 (فقط پیام)
تلگرامایتاواتس اپ

لازم به یادآوریست، پس از تحویل بسته شما به اداره پست و دریافت کد رهگیری، مسئولیت پیگیری مرسوله تا زمان رسیدن به آدرستان، با شماست و هر نوع پیگیری از عهده مجموعه فردین کشت خارج می باشد.

نکته بسیار مهم: با توجه به حجم مرسولات فردین کشت و دیگر شرکت ها و افراد که روزانه به اداره پست سپرده می شوند، ممکن است ثبت سیستمی و مبادلات پستی به کندی و با تاخیر صورت گیرد که رسیدگی به این امر از عهده شرکت فردین کشت خارج است. لذا هر گونه تاخیر در ثبت کد رهگیری و رسیدن مرسوله، مستقیماً بر عهده اداره پست میباشد.

چنانچه نهال و نشا خریداری نموده اید حداقل ده روز اداری طول میکشد که سفارش شما ارسال شود. علاوه بر اینکه ما ارسال سفارش نهال را با پیامک به شما اطلاع می دهیم، لذا از فرم زیر امکان دریافت کد رهگیری نهال را نخواهید داشت اما میتوانید عکس بارنامه خود را در کانال تگرامی fardinkesht_rahgiri@ مشاهده فرمایید یا از طریق ارسال پیام به خانم مهندس کریمی در شبکه های اجتماعی پیگیری نمایید.