الماس 0 الماس
الماس 0 الماس
Generic selectors
کاملا مشابه کلمه
جستجو در عناوین
جستجو در محتوا
Post Type Selectors
مقالات
محصولات

رهگیری سفارش

دریافت کد رهگیری پستی

کاربر محترم:

کلیه سفارشات فردین کشت نهایتا پس از 48 ساعت کاری تحویل اداره پست شده و کد رهگیری بسته ها از این بخش قابل دریافت خواهد بود.

همچنین میتوانید 48 ساعت (روز کاری) پس از ثبت سفارش با وارد نمودن شماره سفارش، شماره موبایل و یا ایمیل خود در کادر مربوطه، کد پیگیری پستی سفارشتان را دریافت نمایید.

سپس کد دریافت شده را در سایت اداره پست وارد نموده و از وضعیت مرسوله باخبر شوید.

توجه: در صورتی که پس از گذشت 48 ساعت (روز کاری) هنوز کد رهگیری ارسال را دریافت نکردید، با ارسال پیام در تلگرام یا ایتا به بخش پشتیبانی درخواست خود را مطرح نمایید.

پشتیبانی ارسال بذر: مهندس ابوالقاسمی 09172020425
پشتیبانی ارسال نهال: مهندس کریمی 09172020725

خواهشمندیم از تماس تلفنی یا ارسال پیام صوتی خودداری فرمایید و فقط پیام متنی ارسال نموده و تا زمان دریافت پاسخ صبور باشید.

لازم به یادآوریست، پس از تحویل بسته شما به اداره پست و دریافت کد رهگیری، مسئولیت پیگیری مرسوله تا زمان رسیدن به آدرستان، با شماست و هر نوع پیگیری از عهده مجموعه فردین کشت خارج می باشد.

نکته بسیار مهم: کلیه سفارشات پستی، معمولا پس از 24 ساعت توسط مجموعه فردین کشت بسته بندی و تحویل دفتر پستی میگردد. اما به دلیل شیوع کرونا و محدودیت های وضع شده، مبادلات پستی به کندی و با تاخیر صورت میگیرد که رسیدگی به این امر از عهده شرکت فردین کشت خارج است. لذا هر گونه تاخیر در ثبت کد رهگیری و رسیدن مرسوله، مستقیماً بر عهده اداره پست است.

چنانچه نهال و نشا خریداری نموده اید حداقل ده روز اداری طول میکشد که سفارش شما ارسال شود. ضمن ارسال پیامک جهت اطلاع رسانی ارسال، میتوانید عکس بارنامه خود را در کانال تگرامی fardinkesht_rahgiri@ نیز مشاهده فرمایید.