در این اقتصاد با تورم ۶۰ درصدی و نوسان هر روزه، با یک مشاوره صحیح از ضررهای میلیاردی خود در کشاورزی ایران جلوگیری کنید

مشاوره تلفنی کشاورزی

چرا مشاوره با مهندس فردین:

بیش از 12 سال حضور در کشاورزی جدید ایران و به عنوان توسعه دهنده کشت و کارهای نوین کشاورزی و اندوختن تجربیاتی سنگین از کف مزرعه و بازار میتونه ضمانت این موضوع باشه که مسیر پیشرفت شما رو هموار کنه و این مشاوره قطعا از ضررهای میلیاردی شما جلوگیری خواهد کرد.

مجموعه فردین کشت افتخار همکاری با بیش از 80 استاد، کارشناس و متخصص کشاورزی کاردرست و کاربلد را داشته که این اساتید در مشاوره ها معرفی شده و پل ارتباطی بسیار خوبی با کشاورزان و بهره برداران کشاورزی در ایران برقرار می کنند که همین ارتباط گیری ده ها میلیون تومان ارزش دارد.

رزومه مهندس فردین:

✅ کارشناس ارشد مدیریت استراتژیک گرایش فروش و بازاریابی  از WWS مالزی

✅ موسس و مدیر هلدینگ فردین کشت متشکل از 7 مجموعه تخصصی کشاورزی در ایران

✅ کشاورز تجربی ، کارآفرین و پژوهشگر حوزه کشاورزی جدید در ایران

✅ تنها معلم کشاورزی جدید ایران با صدها دانشجوی موفق

✅ عضو سابق و مشاور فعلی هیات مدیره فردین کشت زاگرس بزرگترین تولید کننده آویشن شیرازی مزرعه ای در دنیا

✅ مشاور رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ایران

✅ موسس انجمن متخصین و نخبگان کشاورزی ایران

✅ مشاور رئیس سازمان نظام مهندسی کشاوری ایران در سال 1397

✅ مشاور و عضو شورای راهبری توسعه گیاهان دارویی  بنیاد علوی

✅ مشاور هلدینگ، کشت و صنعتها و بزرگان کشاورزی ایران زمین

✅ عضو کمیته نهال و بذر ستاد ملی گیاهان دارویی کشور

✅ عضو اتاق بازرگانی تهران

✅ عضو کارگروه تحول دیجیتال کشاورزی ایران

✅ دانشجوی رشته گیاهپزشکی دانشگاه پاکدشت

✅ نویسنده مجموعه کتاب های کشاورز میلیونر (بروکلی کار میلیونر، سبزی کار میلیونر 1و2،دارویی کار میلیونر 1و2،پولسازی از کشاورزی در ایران، پاپایا کار میلیونر، کاهو کار میلیونر ، کلم کار میلیونر)

✅ رکورد دار تولید بروکلی در دنیا

✅ اولین تولید کننده ترشی بروکلی در ایران

✅ و مهم تر از همه این موارد (یک روستایی ، یک کشاورز و عاشق این آب و خاک!)

بسیاری از افراد در کشور عزیز ما ایران از امکانات کشاورزی برخودار هستند اما اطلاع ندارند که چه محصولی بکارند و چه زمانی بکارند و کجا عرضه کنند تا بتوانند از آن ثروت خوبی بسازند. یا اینکه  علاقمند ورود به دنیای کشاورزی هستند اما نمیدانند که از کجا باید شروع کنند که با وضعیت اقتصادی حاکم بر کشورمان و تورم 60 درصدی و استرس ها و صدها مولفه دیگر که مانند زنجیر به پای یک کارآفرین بسته شده بتوانند کسب و کار کشاورزی شان را مدیریت کرده و آینده مالی خود را از این طریق تامین نمایند.

در این جلسه مشاوره تلفنی ما متناسب با اقلیم، سرمایه، تخصص، امکانات و علاقه و حتی زندگی شخصی شما یک بیزینس پلن 5 ساله به شما ارائه خواهیم نمود و نحوه ورود و یا توسعه و سرمایه گذاری شما در کشاورزی را بر اساس قوانین مالی حاکم بر بازارهای ایران شرح خواهیم داد و تمامی متخصصان و کارشناسان مطرح ایران را که سالهاست افتخار همکاری با این عزیزان را داریم به شما معرفی خواهیم نمود. و حتی شماره شخصی شان را با هماهنگی قبلی جهت ارتباط های بعدی در اختیارتان خواهیم گذاشت تا با برخورداری از دانش متخصصین و کسب آگاهی های لازم، در کنار لذت بردن از کشاورزی، بتوانید درآمد سرشاری را برای خود رقم بزنید و گامی مثبت و بزرگ در جهت رشد و توسعه کشاورزی ایران بردارید.

مشاور اصلی شما در این نیم ساعت، شخص مهندس هادی فردین بنیانگذار مجموعه فردین کشت خواهد بود و چنانچه نیاز باشد شما را به سایر کارشناسان ، اساتید و متخصصان مجموعه فردین کشت نیز ارجاع خواهند داد.

این جلسه مشاوره بیشتر جنبه ادای مسئولیت اجتماعی مهندس فردین نسبت به کشاورزان و بهره برداران عزیز است و بصورت کلی روزانه فقط یک مشاوره تلفنی در تایم های آزاد ایشان انجام خواهد شد. میدانیم که هزینه مشاوره هلدینگ ها بیش از ده میلیون تومان در ساعت است.

مدت مشاوره 30 دقیقه بوده و بصورت تلفنی از طریق تماس در یکی از شبکه های اجتماعی میباشد.

زمان دقیق تماس با شما از قبل هماهنگ خواهد شد.

استفاده مفید از زمان جهت انجام مشاوره حق شما و به نفع شماست.

این اطلاعات کمک میکند تا ایشان یک شناخت نسبی در خصوص وضعیت فعلی شما داشته باشد و در صورت نیاز به بیان یک سری موارد، اطلاعات لازم را از قبل آماده و در طی جلسه مشاوره مطرح نماید.

لذا به دور از هر گونه حاشیه سرایی این نیم ساعت به اندازه چندین جلسه مشاوره حضوری برای شما مفید و کاربردی خواهد بود.

اطلاعات ارسالی از طریق فرم مربوطه، کاملا محرمانه بوده و مستقیما از طریق ایمیل به دست مهندس فردین می رسد.

حساب کاربری من
0 محصول سبد خرید
خانه
فروشگاه