الماس 0 الماس
الماس 0 الماس

نتایج بیشتر...

Generic selectors
کاملا مشابه کلمه
جستجو در عناوین
جستجو در محتوا
Post Type Selectors
مقالات
محصولات

کلیه پشتیبانی های فردین کشت از طریق فضای مجازی با پیام رسان های داخلی و خارجی انجام می شود. لطفا از طریق واتس اپ ، تلگرام یا ایتا با کارشناش مربوطه در ارتباط باشید و از هرگونه تماس تلفنی خودداری نمایید. با توجه به حجم پیامهای دریافتی شما عزیزان، ممکن است پاسخگویی با تاخیر صورت گیرد. لذا تا زمان دریافت پاسخ، صبور باشید.

خرید بذر آنلاین

کلیه پیامهای ارسالی شما عزیزان از طریق این فرم حتما مورد توجه و مطالعه قرار میگیرد، اما با توجه به تاخیر در روند پاسخگویی، جهت دریافت پاسخ سریع تر لطفا درخواست خود را از طریق شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی نیز با کارشناسان ما مطرح نمایید.
خواهشمندیم قبل از ارسال پیام، حتما بخش سوالات متداول را مطالعه نمایید.

مشتری گرامی:

اگر به هر دلیلی امکان یا فرصت خرید از سایت را ندارید و ارزش سفارش شما بالای ۲۰۰ هزار تومان است، می توانید با پرداخت 10 درصد از مبلغ کل فاکتور به عنوان کارمزد ثبت سفارش از طریق ارسال پیام در واتس اپ و تلگرام به خانم مهندس کریمی سفارش خود را ثبت نمایید. (بطور مثال اگر مبلغ سفارش بیشتر از ۲۰۰ هزار تومان باشد، 20 هزار تومان کارمزد ثبت سفارش به مبلغ پرداختی شما اضافه میگردد)
توجه: سفارشات تجاری (بالای ۵۰۰۰ عدد) و سفارشات همکاری شامل پرداخت کارمزد نمیباشد.
خواهشمندیم جهت خرید سفارشات پایینتر از این مبلغ پیام ارسال نفرمایید و تحت هیچ شرایطی تماس تلفنی نگیرید.
جهت ارتباط با کارشناس هر بخش، کافیست روی نشان ایتا، تلگرام یا واتس اپ در کنار عکس کارشناس کلیک نمایید.
توجه: با توجه به اینکه هر لحظه تعداد زیادی پیام به دستمان می رسد، واقعاً امکان پاسخگویی سریع به شما عزیزان وجود ندارد. لذا پس از ارسال پیام، صبور باشید، در اسرع وقت به تک تک پیامها پاسخ خواهیم داد. همچنین پیشنهاد می کنیم بخش سوالات متداول را که در ادامه توضیحات هر محصول نیز وجود دارد، حتماً مطالعه فرمایید. ممکن است پاسخ سوال شما قبلا داده شده باشد.

در خصوص پیگیری سفارشات لطفا ابتدا از بخش پیگیری کد رهگیری خود را دریافت نموده و با مراجعه به سایت اداره پست از وضعیت مرسوله خود آگاه شوید. اما چنانچه هنوز کد پیگیری به دست شما نرسیده با بخش مربوطه در میان بگذارید تا اقدام لازم صورت گیرد.