همکاری در فروش

چندی پیش بنا بر درخواست عده ای از کاربران محترم در خصوص همکاری در فروش محصولات فردین کشت، تصمیم به راه اندازی این سیستم گرفتیم.

مدتیست که سیستم همکاری در فروش شروع به کار کرده و کلیه دوستانی که تمایل به فعالیت بعنوان همکار را دارند میتوانند با ورود به پنل اختصاصی خود اقدام به فعال نمودن این قابلیت نموده و همکاری را آغاز نمایند.

روش کار بسیار آسان است.

۱- ابتدا در پنل زیر فرم را تکمیل نمایید.

پنل همکاری در فروش

۲- پس از ثبت نام یک لینک اختصاصی به شما نمایش داده میشود که با منتشر کردن آن در سایت یا شبکه های اجتماعی خودتان میتوانید اقدام به تبلیغات و جذب مشتری نمایید. بازدیدکنندگان با کلیک بر روی این لینک، اگر هر محصولی را از سایت فردین کشت خریداری نمایند، ۱۵ درصد پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت. حتی اگر کاربری ۹۰ روز پس از اولین ورود از طریق لینک شما، بصورت مستقیم وارد سایت شود یا در گوگل فردین کشت را جستجو نماید، و خریدی انجام دهد همچنان پورسانت شما محفوظ خواهد بود.

۳- اگر مایلید محصول خاصی را تبلیغ نمایید و نیاز به لینک اختصاصی آن محصول دارید، کافیست ابتدا وارد صفحه محصول مورد نظر شده، از آدرس بار مرورگر آدرس آن صفحه را کپی نمایید. سپس به پنل همکاری در فروش خود برگردید و لینک را در بخش ساخت لینک وارد نمایید و در صورت تمایل یک دسته بندی برای ان تعریف کنید» مثال: بذر سبزیجات

در نهایت با کلیک روی دکمه ایجاد لینک، میتوانید لینک اختصاصی خودتان را دریافت نموده و در جای دلخواه آن را تبلیغ نمایید.

در تلاشیم با ایجاد بنرهای زیبا و متحرک در افزایش فروشتان اقداماتی را انجام دهیم. امیدواریم با ایجاد امکان همکاری در فروش توانسته باشیم گامی مثبت در مسیر اشتغال و درآمد خانگی یزای شما عزیزان ایجاد کرده باشیم.

موفق باشید.

رحیمی
اسفند ۱۷, ۱۳۹۷
دسته‌بندی نشده
برچسب ها :

این مقاله بدون برچسب است.