راهنمای دریافت الماس

الماس های شما

کارهایی که با خرج کردن الماس میتونی انجام بدی (بزودی)

مشاوره تلفنی مستقیم با مهندس فردین

۱۰۰۰ الماس
جمع کردن الماس توسط کاربرا باعث میشه ما اعضای ثابت و پرسابقمون رو بشناسیم. بنابراین به پاس این همراهی، این زمان رو در اختیارت قرار میدیم که در ازای پرداخت ۱۰۰۰ الماس، بمدت ۱۰ دقیقه مشاوره تلفنی با مهندس فردین در خصوص کسب درآمد از کشاورزی جدید در ایران داشته باشی.
ثبت درخواست

تخفیف در خرید محصول

۵۰۰ الماس
اگر دقت کرده باشی، اکثر محصولات فردین کشت دارای تخفیف هستن. ولی با جمع کردن الماس میتونی کد تخفیف ۲۵ درصدی دریافت کنی. نکته جالبش اینه که کد تخفیفی که با الماس میگیری روی محصولاتی که خودشون از قبل تخفیف دارن هم کار میکنن! تخفیف اندر تخفیف...
درخواست کد تخفیف

شرکت در قرعه کشی

۲۵۰ الماس
برای شرکت در هر دوره قرعه کشی، میتونی با جمع آوری هر ۲۵۰ الماس، یک بلیط قرعه کشی بدست بیاری. هر چه تعداد الماسهات بیشتر باشه شانست بیشتر میشه. هر ۶ ماه یک بار بین دوستانی که شرایط شرکت در قرعه کشی رو کسب کرده باشن به سه نفر به قید قرعه جوایزی تعلق میگیره. شرایط و جوایز و نتایج هر دوره در پیج اینستاگرام اعلام میشه.

دسترسی به مقالات ویژه

۳۰ الماس
روزانه مقالات زیادی در فردین کشت تولید میشه که بصورت رایگان در اختیار عموم قرار میگیره. حالا تصمیم گرفتیم مقالات تخصصی و ویژه ای رو هم تهیه و تدوین کنیم که فقط در اختیار کاربرانی که مشتاق به مطالعه موارد تخصصی هستن قرار بگیره. برای هر مقاله ۳۰ الماس نیازه.
مشاهده لیست مقالات