Generic selectors
کاملا مشابه کلمه
جستجو در عناوین
جستجو در محتوا
جستجو در مقالات
جستجو در صفحات
محصولات
واریته های محصول
گیاه شناسی
فایلهای آموزشی

کاربر محترم، عضویت در سایت فردین کشت مزایای بسیار زیادی دارد که در راهنمای زیر ضمن توضیح نحوه ثبت نام به امکانات عالی این بخش نیز اشاره خواهیم کرد.

کاربر مهمان کیست؟

در بدو ورود به سایت شما یک مهمان هستید و امکان مشاهده محصولات، مقالات و انجام سفارش را دارید. اما به پنل مخصوص کاربران دسترسی نخواهید داشت. و پس از خروج از سایت، به جز سفارشات، مابقی سوابق فعالیت های شما در سایت نادیده گرفته می شود.

کاربر عضو کیست؟

زمانی که در سایت عضو می شوید، یک پنل کاربری مخصوص به خود دارید و با ورود به پنل خود از طریق نام کاربری و رمز عبور، امکاناتی شامل موارد زیر را در اختیار خواهید داشت:

  • کیف پول مجازی
  • دریافت پاداش نقدی عضویت
  • دریافت پاداش نقدی بابت هر بار بازدید و ورود به سایت
  • دریافت پاداش نقدی بابت ثبت نظر در محصولات
  • امکان دریافت کد رهگیری و پیگیری سفارشات
  • امکان ثبت سفارش با پاداش های نقدی
  • امکان فعالیت بصورت همکاری در فروش و کسب درآمد نامحدود
  • و…
پنل کاربر

نمایی از پنل کاربران سایت فردین کشت

چطور عضو شویم؟

به محض ورود به سایت در منوی بالایی سایت گزینه “حساب کاربری” > “ثبت نام” برای این کار در اختیار شماست.

در بخش ثبت نام فرمی بسیار ساده و سریع جهت عضویت پیش روی خواهید داشت که نمونه آن را در تصویر زیر مشاهده می نمایید.

فرم عضویت در فردین کشت

پس از تکمیل فرم مربوطه ممکن است ایمیلی جهت فعالسازی حسابِ ایجاد شده، برای شما ارسال گردد. در اینصورت دقایقی بعد وارد ایمیل خود شده و ایمیل ارسال شده از فردین کشت را در inbox یا bulk یا spam خود پیدا نمایید. سپس روی لینک موجود در ایمیل کلیک نموده تا ضمن فعال شدن حساب بصورت مستقیم وارد پنل کاربری تان شوید.

نکته مهم: چنانچه ایمیل ارسالی فردین کشت را در پوشه bulk یا Spam خود یافتید، با کلیک بر روی گزینه Not spam آنرا به اینباکس خود منتقل نموده تا بتوانید در دفعات بعدی تمامی ایمیل ها را در اینباکس دریافت کنید.

امکانات پنل کاربری:

سفارش ها: در این منو، به کلیه سفارش های قبل و جدید خود دسترسی خواهید داشت. در این بخش میتوانید کد رهگیری هر ارسال را دریافت نموده و در سایت پست ایران بسته خود را پیگیری کنید. و یا اقدام به دریافت و چاپ فاکتور و لیست سفارشات خود نمایید.

دانلودها: ممکن است گاهاً محصولات آموزشی بصورت محصول دیجیتال و قابل دانلود در سایت قرار گیرد که در صورت سفارش این نوع محصولات، میتوانید از این بخش مجددا به فایلهای مربوطه دست یابید.

آدرس ها: امکان ویرایش و اضافه کردن آدرس های پستی در این بخش در دسترس شماست.

کیف پول من: کیف پول امکانات قابل توجهی دارد و در این بخش به کلیه آمار پاداش های دریافت شده و برداشت شده دسترسی دارید. از امکانات خوب این قسمت امکان انتقال پاداش به کاربران دیگر است.

جزئیات حساب کاربری: اطلاعاتی را که در حین ثبت نام وارد نموده بودید میتوانید در این بخش مجدداً آنها را ویرایش نمایید.

خروج: امکان خروج از پنل کاربری در این قسمت مهیاست.

نکات مهم:

ممکن است در صورت عضویت در سایت، ابتدا همه قسمت های فوق در دسترس شما قرار نداشته باشد چون بخشی از این امکانات مختص مشتریان سایت فردین کشت است. اما به محض انجام اولین سفارش کلیه این بخش ها بصورت خودکار برای شما فعال میگردد.

چنانچه به عنوان مهمان اقدام ثبت سفارش در سایت میکنید، در مرحله پرداخت و تکمیل فرم مربوطه با علامت زدن گزینه “ می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید ؟” در انتهای فرم و مشخص کردن یک رمز عبور، حساب کاربری جدیدی برای شما ایجاد خواهد شد که در مراجعات بعدی میتوانید با استفاده از ایمیل و رمز انتخابی خود وارد پنل کاربری تان شوید.

علاقه مندی ها 0